☰

Jaunumi

Kiberlaikapstākļi (MARTS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2024. gada MARTU. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī.

[] Ziņas

Ikviens var uzsākt karjeru kiberdrošības jomā, OUCH! aprīlis 2024

Tā kā visā pasaulē pieaug hakeru uzbrukumu skaits organizācijām un valdībām, ir liels pieprasījums pēc kiberdrošības speciālistiem, kas palīdzētu aizsargāties pret mūsdienu kiberuzbrucējiem. Vai esat domājis par kiberdrošības speciālista karjeru? Tā ir strauja, ļoti dinamiska joma ar lielu skaitu aizraujošu specialitāšu, no kurām izvēlēties.

[] Ieteikumi lietotājiem

IT drošības seminārs "Esi drošs" 26. martā

Semināra tēmas: NIS2 direktīva un Nacionālais kiberdrošības likums, informatīvais materiāls iestāžu vadītājiem par kiberdrošības veicināšanu, elektroniskās identifikācijas un uzticamības pakalpojumu kopīgais un atšķirīgais, drošības treniņa pieredzes stāsti, apmācību programmas izstrāde, koordinētas ievainojamību atklāšanas procesa jaunumi u.c.

[] Pasākumi

Ministru kabinetā apstiprināts “Nacionālās kiberdrošības likums”

Otrdien, 19. martā, Ministru kabinets apstiprināja likumprojektu “Nacionālās kiberdrošības likums”. Likumprojekta mērķis ir stiprināt kiberdrošību Latvijā, kā arī ieviest pārskatītās Eiropas Savienības Tīklu un informācijas sistēmu drošības direktīvas (NIS2) prasības. NIS2 direktīvas mērķis ir panākt vienādi augstu kiberdrošības līmeni visā Eiropas Savienībā.

[] Aktualitātes

Mazajiem uz vidējiem uzņēmējiem pieejams atbalsts kiberdrošības uzlabošanai

Pirmoreiz Latvijas uzņēmējiem pieejams Kiberdrošības kompetenču kopienas finansējums – 1 miljons eiro grantu programmā mazo un vidējo saimnieciskās darbības veicēju kiberdrošības transformācijas īstenošanai.

[] Aktualitātes

Jau piecpadsmito reizi visā Latvijā norisināsies “Digitālās nedēļas” aktivitātes

No 13. līdz 18. maijam Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) aicina ikvienu piedalīties “Digitālā nedēļa 2024” aktivitātēs. Dažādu pasākumu formātos visā Latvijā uzņēmumi un iedzīvotāji tiks aicināti attīstīt savas digitālās prasmes biznesam un nodarbinātībai, aktīvāk izmantojot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus.

[] Aktualitātes

Kalendārs

Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"

klātienē

Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"

klātienē un tiešsaistē

Drošības incidentu karte