“Mākoņa” priekšrocība ir vienkārša piekļuve un datu sinhronizācija no dažādām ierīcēm jebkurā pasaules malā, kā arī jūs viegli varat nodot informāciju jebkuram. Šādi tiešsaistes pakalpojumi var atvieglot jūsu dzīvi un darbu, taču tiem piemīt arī unikāli riski.
Neatkarīgi no tā, kādu tehnoloģiju jūs izmantojat, vai kur jūs to izmantojat, mēs iesākam ievērot četrus pamata soļus jūsu drošībai, par kuriem varat uzzināt OUCH! oktobra izlaidumā.
E-pasts vēl joprojām ir viens no primārajiem komunikācijas veidiem gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Tomēr bieži mēs paši nodarām sev pāri, nepareizi izmantojot dažādas e-pasta funkcijas.
Šifrējošie vīrusi ir īpaša veida ļaunatūra, kas šobrīd aktīvi izplatās internetā, apdraudot upuru dokumentus un citus failus. Lai arī šifrējošie vīrusi ir tikai viens no ļaunatūras veidiem, tie ir ļoti izdevīgi noziedzniekiem, tāpēc kļuvuši ļoti izplatīti.
Kibernoziedznieki ir izstrādājuši jaunu uzbrukumu - “CEO krāpšana”. Tas ir krāpšanas veids, kas pazīstams arī kā biznesa e-pasta kompromitēšana (BEC). Noskaidrosim, kā tas strādā un ko darīt, lai sevi pasargātu.
Vasaras brīvlaikā bērniem ir ne vien vairāk laika pavadīšanai internetā, bet tie biežāk atrodas ārpus vecāku redzesloka. Digitālās drošības alianse atgādina, kā vecākiem parūpēties par bērnu un ierīču drošību.